Spotkanie w marcu i co jeszcze planujemy w tym roku.

2018-03-05

Bardzo dziękujemy Państwu za dużą frekwencję na ostatnim spotkaniu :-)
Mamy nadzieję, że będziecie zainteresowani naszymi kolejnymi propozycjami.

Zapraszam na najbliższe spotkanie – 23 marca 2018 r. godz. 8.30, tym razem Katowice
ul. Bytkowska 1b (Wydział Radia i Tv UŚl) - będzie łatwo dojechać busem, albo jeszcze łatwiej zaparkować samochód. To spotkanie będzie inne niż nasze standardowe szkolenia. Zaplanowane w formule open space, gdzie będzie czas na dyskusje, dzielenie się problemami, wątpliwościami, pomysłami, rozwiązaniami. Od Was zależy o czym będziemy rozmawiać, jakie tematy chcecie poruszyć. Wierzę, że w naszym gronie jest ogromny potencjał, jest wielu dobrych specjalistów, wiele otwartych osób, wielu, którzy ciągle mają świeże spojrzenie. Wiem, że chcecie się dzielić swoją wiedzą. Jestem też przekonana, że dobra dyskusja potrafi doprowadzić do nieoczekiwanych rezultatów.

Na spotkanie nie trzeba się zapisywać, ale będzie nam łatwiej przygotować przerwę kawową, wiedząc ilu nas będzie, więc proszę – prześlij emilka – wystarczy „open space – będę” :-) poza tym, po prostu jestem ciekawa, jak duża grupa się zbierze.

Przypomnę w kilku zdaniach co jeszce planujemy w tym roku:
26 marca 2018 r. - ZUS - warsztaty dla zaawansowanych – okoliczności powodujące wyłączenie prawa do świadczeń z ubezpieczenia wypadkowego, ustalanie związku zdarzenia z pracą w oparciu o orzecznictwo sądowe – studia przypadków. Warsztaty poprowadzi Pani Beata Mazurek z ZUS Chorzów. Jest to powtórzenie ubiegłorocznego szkolenia. Proszę o zapisy do dnia 20 marca 2018 r. - kliknij tutaj. Liczba miejsc jest ograniczona.

20 – 21 kwietnia 2018 r. - szkolenie wyjazdowe w Krakowie. W planie: zwiedzanie Tauron Arena, komora bezechowa w AGH, spacer po Kazimierzu z przewodnikiem, a w sobotę krótkie szkolenie i pokazy na poligonie Szkoły Aspirantów PSP, w drodze powrotnej zwiedzanie Zamku w Niepołomicach. Inwestycja to 250 zł. Niebawem prześlę Państwu pełną informację i formularz zgłoszenia.

11 kwietnia 2018 r. - warsztaty dla początkujących – postępowanie powypadkowe – poprowadzi Stefan Jastrzębski. Zgłoszenia będzie można dokonać pod koniec marca.

10 maja 2018 r. - ZUS - warsztaty dla początkujących – ustalanie okoliczności i przyczyn wypadków przy pracy, sporządzanie dokumentacji wypadku. Warsztaty poprowadzi Pani Beata Mazurek z ZUS Chorzów. Jest to powtórzenie ubiegłorocznego szkolenia.

23 listopada 2018 r. - Konferencja „Bezpieczeństwo pracy – nowe kierunki” oraz Bal. Będzie powiązana z obchodami 25-lecia OSPSBHP i 65-lecia powstania służby BHP. Konferencji towarzyszyć konkurs plastyczny  - i już zapraszamy Was zareklamowania go w Waszych Firmach. Szczegóły i namiary na zespół konkursowy – w prezentacji.

POCHWAL SIĘ SUKCESEM! - zapraszamy Was do prezentowania swojego pomysłu na rozwiązanie problemu z obszaru BHP w Waszej pracy, podczas naszych spotkań. Mają to być krótkie, 15-minutowe wystąpienia i okazja do pochwalenia się :) Sprawą zajmuje się Stefan Jastrzębski (kontakt: stefanbhp@interia.pl).

Prezes Zarządu
Oddziału Katowice OSPSBHP