WARSZTATY DLA CZŁONKÓW OSPSBHP ODDZIAŁ KATOWICE

2018-02-20

Po raz kolejny będziemy organizować popołudniowe warsztaty:

1. 26 marca 2018 r. (poniedziałek) godz. 16.00 – 18.30 - warsztaty dla zaawansowanych: "Okoliczności powodujące wyłączenie prawa do świadczeń z ubezpieczenia wypadkowego; ustalanie związku zdarzenia z pracą w oparciu o orzecznictwo sądowe – studia przypadków" – Beata Mazurek ZUS Chorzów (powtórzenie zajęć z ubiegłego roku).

2. 11 kwietnia 2018 r. (środa) godz. 16.00 – 18.30 – warsztaty dla początkujących: "Postępowanie powypadkowe" – Stefan Jastrzębski Wiceprezes Zarządu Oddziału OSPSBHP.

3. 10 maja 2018 r. (środa) godz. 16.00 – 18.30 – warsztaty dla początkujących: "Ustalanie okoliczności i przyczyn wypadków przy pracy" – sporządzanie dokumentacji wypadku w świetle przepisów o ubezpieczeniu społecznym z tytułu wypadków przy pracy – Beata Mazurek ZUS Chorzów (powtórzenie zajęć z ubiegłego roku).

Na warsztaty należy się zapisać – na około 2 tygodnie przed terminem szkolenia na naszej stronie internetowej pojawi się link do zgłoszenia udziału. Liczba miejsc jest ograniczona, a szkolenia są przeznaczone tylko dla członków oddziału katowickiego OSPSBHP.

Miejsce szkolenia: Uniwersytet Śląski Katowice ul. Bankowa 8, III piętro, sala nr 61.

Zapraszamy!

Prezes Zarządu