DOŁĄCZ DO NAS

ZAPRASZAMY - ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS!

Aby wstąpić w szeregi OSPBHP - Oddział Katowice należy:

• spełniać obowiązujące wymagania prawne dla pracowników służby BHP i zapoznać się ze Statutem Stowarzyszenia, w szczególności przedstawić dyplom potwierdzający uzyskanie kwalifikacji lub złożyć stosowne oświadczenie,
  • wypełnić Deklaracją członkowską dostępną pod linkiem - pobieranie deklaracji członkowskiej (proszę wybrać Plik, pobierz jako plik PDF i wypełnić), a następnie złożyć ją w Zarządzie OSPSBHP - Oddział Katowice ( podczas spotkania Stowarzyszenia lub mailowo).
  • uiścić opłatę wpisową i płacić składki członkowskie w wysokości 8,- zł. miesięcznie, zapisując się należy przedstawić dowód wpłaty (50 zł + 8 * ilość miesięcy pozostałych do końca roku np. zapisuję się w styczniu, płacę od lutego 8 zł * ilość m-cy - 11 = 88 zł)
  • aktywnie uczestniczyć w spotkaniach Stowarzyszenia

Zapisując się należy przesłać, lub złożyć osobiście następujące dokumenty:

1.Deklaracja członkowska.

2.Dyplom potwierdzający wykształcenie w celu potwierdzenia spełnienienia wymagań dla pracowników służb BHP według Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 2 września 1997 r. w sprawie służby bezpieczeństwa i higieny pracy.

3.Dowód wpłaty opłaty wpisowej (50 zł) oraz składki członkowskiej

Kontakt: