SZKOLENIE + ŚWIĄTECZNY KIERMASZ HENDMEJDÓW

Na 8 grudnia 2022 r. mamy zaplanowane ostatnie w tym roku, przedświąteczne spotkanie. Co do części merytorycznej – zaręczam, że będzie ciekawie.

Organizujemy dyskuscję panelową na temat: "WYPADEK - ZABEZPIECZENIE MIEJSCA I POSTĘPOWANIE POWYPADKOWE" z udziałem przedstawicieli pogotowia, policji, prokuratury, inspekcji pracy i sądu. Tym razem spotkanie będzie miało charakter otwarty i bedą mogły wziąść w nim udział osoby nie należące do naszego oddziału (ponosząc niewielką odpłatność). Wkrótce przedstawimy czszegóły.

Informację przekazujemy wcześniej gdyż szkoleniu będzie towarzyszyć Świąteczny kiermasz hendmejdów.

Bardzo zachęcamy uczestników do zaangażowania się i przygotowanie własnych rękodzieł - co to może być?, dla ułatwienia można zobaczyć na zdjęciach z poprzedniego kiermaszu w załączniku. Kiermasz bedzie oczywiście okazją do zbiórki charytatywnej. Tym razem spośród propozycji członków oddziału wybrany został Ośrodek Rehabilitacyjno - Wychowawczy dla Dzieci mieszczacy się w Jaworznie.

Z drugiej strony zapraszamy każdego do wystąpienia równocześnie w roli nabywców i degustatorów - będzi to świetna okazja do zaopatrzenia się w prezenty świąteczne.

Sprwą Kiermaszu zajmuje się członek naszego zarządu, łukasz Skwara (email: lskwara@hotmail.com). Prosimy o przesyłanie do 1 grudnia informacji o zamiarze wyystawienia rękodzieła ze szczegółami - co to będzie i ile potrzebujecie miejsca na ich wystawienie. W zwrotce otrzymacie wzór etykiet. Łukasz pomoże także z wszelkimi pytaniami i wątpliwościami.

Prezes Zarządu Oddziału

Ogólnoipolskiego Stowarzyszenia Pracowników Służby BHP