19. TARGI BEZPIECZEŃSTWA HIGIENY PRACY I OCHRONY PRZECIWPOŻAROWEJ W KATOWICACH

W dniach 2 - 4 kwietnia 2019 roku w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicah odbyły się 19. TARGI BEZPIECZEŃSTWA HIGIENY PRACY I OCHRONY PRZECIWPOŻAROWEJ.

W czasie targów Ogólnopolskie Stowarzyszenie Pracowników Służby BHP miało swoje stoisko w Strefie Eksperckiej, wśród takich instytucji jak: Zakład Ubezpieczeń Społecznych, Państwowa Inspekcja Pracy i Urząd Dozoru Technicznego. Stoisko było obsługiwane przez członków OSPS BHP Oddziałów: Katowice, Katowice Górnictwo, Opole, Wrocław, Rzeszów i Częstochowa Stoisko nasze cieszyło się dużym zainteresowaniem wśród zwiedzających. Często informowaliśmy o naszej organizacji, zrealizowanych i planowanych przedsięwzięciach oraz w jaki sposób można wstąpić w nasze szeregi. Nasz oddział przygotował zwiedzającym małą niespodziankę w postaci rzutów piłka do kosza, ale w ... alkogooglach. Każdy uczestnik tej zabawy orzymał drobny upominek w postaci okładki (oczywiscie z naszym logo) zabezpeczającej kartę kredytową przed kradzieżą środków pieniężnych.

Bardzo serdecznie dziękujemy organizatorom za zaproszenie i udostępnienie miejsca dla naszej organizacji oraz wszystkim koleżankom i kolegom, którzy obsługiwali stoisko we wszystkie dni targowe.

Wiceprezes Zarządu