Spotkanie świąteczne i kiermasz charytatywny

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć ze spotkania świątecznego.

Ubiegły czwartek (14 grudnia) spędziliśmy przy dźwiękach kolęd, w świątecznym aromacie mandarynek i pierników.

Nie mogło jednak zabraknąć cennej, merytorycznej wiedzy. Cezary Koczorski - członek naszego oddziału - przedstawił nam aspekty nowelizacji przepisów bhp na stanowiskach wyposażonych w monitory ekranowe. Natomiast Inspektor Dariusz Sroga z Okręgowej Inspekcji Pracy w Katowicach omówił z nami wszelkie aspekty związane z bezpiecznym użytkowaniem maszyn i urządzeń. Dowiedzieliśmy się na co zwracać szczególną uwagę przy zakupie maszyn, przy ich wdrażaniu i eksploatacji. Członkowie naszego oddziału biorąc czynny udział w spotkaniu mogli rozwiać swoje wszelkie wątpliwości. Niewątpliwie było to owocne spotkanie, które mamy nadzieję powtórzyć.

Szkoleniu tradycyjnie towarzyszył KIERMASZ CHARYTATYWNY. Nasi członkowie przygotowali różnorodne handmade'y - ciasta, likiery, nalewki i zdrowotne dodatki do herbaty, ozdoby świąteczne, a nawet cieplutkie szaliki, czapki i papucie. W tym roku cel został wybrany drogą losowania i był nim Zakład Leczniczo-Opiekuńczy dla Dzieci "Betlejem" w Jastrzębiu Zdroju. Członków spotkania nagradzamy gromkimi brawami, gdyż dzięki nim zdołaliśmy uzbierać sumę 3865 zł! Najmocniej dziękujemy za zaangażowanie wszystkim twórcom wyrobów oraz ich pomocnikom. Dziękujemy również wszystkim kupującym - bez Was ten rekord nie byłby możliwy.

W imieniu Ireny Sulikowskiej - członkini naszego oddziału - dziękujemy również za dostarczenie artykułów plastycznych dla Zespołu Szkół przy Wojewódzkim Szpitalu Rehabilitacyjnym dla Dzieci w Jastrzębiu-Zdroju.