ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZO-WYBORCZE I SZKOLENIE

W dniu 10 lutego 2023 roku w auli Wyższej Szkoły Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach odbyło się zebranie sprawozdawczo - wyborcze oraz panel z ekspertem ZUS.

Spotkanie będzie składało się z trzech części:

1. Walne Zebranie - w sprawie wyboru delegatów na Zjazd Zwyczajny OSPSBHP., dziękujemy za dużą frekwencję co pozwoliło na wybór dziewięciu delegatów, którzy będą reprezentowali nasz oddział przez kolejną kadencję. Prezes Zarządu Oddziału OSPS BHP w Katowicach złożyła sprawozdanie Zarządu za ubiegły rok.
  2. To grono naszych delegatów:
    •  Anna Dziedzic
    •  Dagmara Kiełbasa
    •  Jarosław Kozieł
    •  Stefan Jastrzębski
    •  Piotr Kubala
    •  Cezary Koczorski
    •  Piotr Gapys
    •  Krystian Włosek
    •  Beata Kaczmarek
  3. Szkolenie - Ekspert Oddziału ZUS w Chorzowie, pani Beata Mazurek, odpowiadała na szereg pytań związanych ze sprawosdaniami IWA (w 2021 roku zmieniły się przepisy!) oraz z dokumentacją powypadkową przekazywaną do ZUS-u. Szczegółowy program w załączniku.
  4. Galeria - już od 8:00 kolega Jarosław Kozieł czekał z aparatem fotograficznym w celu zaktualizocji naszej galerii portretów. Dziękujemy za świetną frekwencję w sesji fotograficznej.

Przypominamy o składkach, płacimy je do końca stycznia - aktualnie 144,00 złotych za cały rok, Szczegóły na stronie internetowej w folderze dołącz do nas, składki.

Prezes Zarządu Oddziału

Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Pracowników Służby BHP