MISTRZOSTWA PIERWSZEJ POMOCY

W dniu 2 września 2023 roku na terenie Arena Gliwice odbyły się Mistrzostwa Pierwszej Pomocy zorganizowane przez Fundację Kultury Bezpieczeństwa Pracy Polska Kocha Bezpieczeństwo. Bardzo dziękujemy za zaproszenie do udziału w tym wydarzeniu ! Gratulujemy przedstawicielom Huhtamaki Foodservice (członkiniom naszego oddziału) i przedstawicielom Auchan Polska - wiedzy, umiejętności i odwagi! Poziom zadań, z jakimi mierzyli się zawodnicy, był naprawdę wysoki i śietnie radzili sobie w czasie symulacji wypadków. Liczymy na kolejne takie ważne i potrzebne akcje.

Mistrzostwa Pierwszej Pomocy w Arena Gliwice były niesamowite!
To był dzień pełen wiedzy, praktyki i emocji.
Podczas wydarzenia zgłębialiśmy tajniki pierwszej pomocy, odkrywaliśmy świat bezpieczeństwa i uczestniczyliśmy w realistycznych symulacjach wypadków.
Szczególną chwilą byłą ceremonia wręczenia pucharu i przekazanie AED Defibrylator dla Urzędu Miasta Gliwice. Niebawem wspólnie zostanie wytypowanana lokalizacja do której trafi.
Dziękujemy za pomoc i zaangażowanie:
  • Auchan Polska
  • Huhtamaki Foodservice Poland Sp. z o.o.
  • Huhtamaki Foodservice Gliwice Sp. z o.o.
  • Grupie Ratowniczej z Pszczyny
  • KM PSP Gliwice
  • ADPLA Sp. z o.o.
  • FARAONE POLAND
  • PW KRYSTIAN

Dziękujemy ARENA GLIWICE za możliwość organizacji tego wydarzenia.

Pamiętajcie, że każdy może być bohaterem i pomagać innym w trudnych chwilach.

Współorganizatorem Mistrzostw Pierwszej Pomocy było Ogólnopolskie Stowarzyszenie Pracowników Służby BHP Oddział w Katowicach.

Wiceprezes Zarządu Oddziału

Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Pracowników Służby BHP