SZKOLENIE WSSE KATOWICE

Zapraszamy na kolejne szkolenie stacjonarne w dniu 17 marca 2023 roku o godz. 8:00 w auli Wyższej Szkoły Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach. Szkolenie przeprowadzą specjaliści Wojewódzkiej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej w Katowicach.

Będzie mowa o czynnikach rakotwórczych i mutagennych, czynnikach chemicznych, środkach ochronnych. Będziemy także gościć Dyrektra WSSE w Katowicach, dr n.med. Grzegorza Hudzika.

Szczegóły w załaczniku, zgłoszenia tutaj do 10 marca, zapraszamy Was już o godz. 8:00 !

Będą nagrania !!

Zbliża się nasz jubileusz, więc z nostalgią zaczynamy wspominać. Ostatnio zapraszaliśmy Was do portretów, tym razem zachęcamy do nagrania krótkiego filmiku (będzie operator i kamera, a nawet mikrofon). Dobrze, żebyś się przygotował/a;

- przemyśl swoją wypowiedź, aby trwała nie dłużej niż 60 sekund (!!!) - niech bedzie to odpowiedź na jedno z takich pytań:

• co daje Ci stowarzyszenie ?
  • jak tutaj trafiłeś ?
  • podaj 3 korzyści z przynależności do OSPS BHP
  • najfajniejsze skojarzenie/wspomnienie związane ze stowarzyszeniem
  • jakaś anegdota z życia OSPS BHP
  • free style, ale jednak trochę na temat

- pamiętaj, tylko 60 sekund jako odpowiedź/wypowiedź na tylko jeden z powyższych punktów,

- przećwicz przed lustrem z zegarkiem pod ręką,

- przyjedź wcześniej,

- zrób sobie SUER fryzurę !

Nagrania bedziemy chcieli wykorzystać do pomocji naszego oddziału, więc pokażą się w mediach społecznościowych, na naszej stronie internetowej, w galerii do obejrzenia podczas naszych wydarzeń.

Prezes Zarządu Oddziału OSPS BHP

40 - 007 Katowice, ul.Bankowa 8