WALNE ZEBRANIE I SZKOLENIE

W piątek 13 października 2023 r. o godz. 7:45 w Wyższej Szkole Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach przy ul. Bankowej 8, aula na parterze odbędzie się Walne Zebranie związane z wyborem nowych władz OSPS BHP Oddziału w Katowicach.

Zapraszamy wszystkich członków naszego oddziału i bardzo prosimy Was o przybycie - jest to najważniejsze spotkanie w aktualnej kadencji, bez odpowiedniej frekwencji nie będziemy w stanie wybrać nowych władz oddziału. Po przesłanych kandydaturach można stwierdzić, że zapowiadają się du ze zmiany.

W drugiej części spotkania odbędzie szkolenie z Inspektorem Pracy Panem Waldemarem Korczakiem "Odpowiedzialność w zakresie BHP pracodawcy i osób kierujących pracownikami" - z pewnością będzie ciekawie.

Zaiwadomienie o Walnym Zebraniu oraz oddelegowanie wraz z programem w załacznikach.

Bardzo prosimy o szybkie zgłoszenie udziału - TUTAJ.

Prezes Zarządu Oddziału

Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Pracowników Służby BHP