„Ostatnie szkolenia i spotkania online członków naszego oddziału"

W diu 10 listopada odbyło się spotanie konsultacyjne członków OSPS BHP w Katowicach, zaś w dniu 13 listopada br. szkolenie online „Zarządzanie sytuacją kryzysową w związku z pandemią i różnym podejściem do restrykcji, wymogów i zasad” – zajęcia prowadziła Pani Marta Bem, psycholog z Głównego Inspektoratu Pracy.

W czasie spotkania 10 listopada br. uczestnicy podzielili się własnymi doświadczeniami i rozwiązaniami wdrożonymi w swoich zakadach pracy, można było dopytać się o efekty wprowadzonych rozwiązań.
Najważniejsze było to, że można się było "spotkać" i zobaczyć w przyjaznym gronie.

Szkolenie 13 listopada br. przeprowadziła Pani Marta Bem, psycholog z Głównego Inspektoratu Pracy, forma szkolenia miała charakter otwarty, gdzie można było dopytać lub poprosić o wyjaśnienia. Prowadząca na podstawie swoich doświadczeń podała przykłady i rozwiązania stosowane w różnych branżach. Tuż po spotkaniu uczestnicy pozytywnie odnosli się do tematyki szkolenia.

W imieniu Zarządu zwracam się z prośbą o bliższy kontakt z nami oraz przedstawianie propozycji tematów, które Was interesują, aby nasze spotkania były jeszcze bardziej interesujące.

Członek Zarządu

signature_1357240374