SEMINARIUM - WYMAGANIA INSTYTUCJI KONTROLNYCH W ZAKRESIE BHP

W dniu 10 czerwca Oddział OSPS BHP w Katowicach oraz Okręgowy Inspektorat Pracy w Katowicach organizują seminarium "Wymagania instytucji kontrolnych w zakresie bezpieczeństwa pracy".

Podczas seminarium bedziemy mieli okazję wysłuchać przedstawicieli zarówno Państwowej Inspekcji Pracy, jak i Urzędu Dozoru Technicznego.

Wyjątkowo spotkanie organizujemy w godzinach popołudniowych od godz. 14:30.

Wyjątkowo również - po seminarium zapraszamy na bankiet w Hotelu Q Plus w Katowicach przy ul. Wojewódzkiej 12.

Wartością dodaną z przynależności do stowarzyszenia są kontakty i nawiązane relacje. Możecie zyskać pomoc, bo dzięki stowarzyszeniu znacie dziesiątki ludzi, którzy miewają podobne problemy zawodowe i często doświadczenie w ich rozwiazywaniu. Jednak nawiązanie znajomości wymaga wspólnie spedzonego czasu, dlatego chcemy się spotkać w nieco innych, niż zawsze okolicznościach. Zapraszamy Was gorąco do wziecia udziału w całym spotkaniu. Także osoby, które są nowe w naszym gronie i nie znają kompletnie nikogo!

To świetna okazja do poznania fajnych ludzi a my jesteśmy wyjątkowo otwarci.

Szczegóły dotyczące spotkania otrzymali Państwo drogą elektroniczną.

Prezes Zarządu Oddziału

Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Pracowników Służby BHP