SZKOLENIE BHP W TRANSPORCIE

W dniu 27 stycznia 2022 roku w godz. 8:45 - 12:15 odbyło się szkolenie w wersji online z zakresu "Bezpieczeństwo w transporcie oraz przy składowaniu i magazynowaniu. Zajęcia poprowadził Państwowy Inspektor Pracy Waldemar Korczak.

Wykładowca poprowadził zajęcia w sposób bardzo interesujący, dzieląc się doświadczeniami ze swojej pracy zawodowej. Wykład obejmował nie tylko regulacje prawne ale, co dla pracowników służby bhp ważne szereg interesujących rozwiazań oraz przykładów zagrożeń i nieprawidłowości. Wykładowca przy omawianiu poszczególnych zagadnień doskonale wykorzystywał duży zbiór dokumentacji fotograficznej z kontrolowanych zakładów pracy. W szkoleniu wzięło udział około 80 osób, którzy wysoko ocenili zaprezentowaną tematykę szkolenia.

Przed rozpoczęciem szkolenia Prezes OSPS BHP Oddzaiłu w Katowicach Beata Kaczmarek przedstawiła kilka spraw organizacyjnych:

• podziękowała za współpracę w minionym roku,!1
  • poprosiła o wypełnienie ankiety oceniającej pracę zarządu, co jest warunkiem do otrzymania dostępu do materiałów z ostatnich szkoleń,
  • poinformowała o planach na ten rok i spotkaniach z przedstawicielami instytucji współpracujących,
  • wspomniała o zaproszeniu na Radę Stowarzyszenia, która odbędzie sie we Wrocławiu 22 kwietnia 2022 r.
  • zwróciła uwagę na nowe logo naszego stowarzyszenia,
  • przypomniała również o terminowości wpłat składek członkowskich.

Przypominamy o kontynuacji konkursu "Służba BHP - najlepszy doradca pracodawcy" zwracamy się do członków naszego oddziału żeby pochwalili się osiągnięciami w swojej pracy zawodowej i przygotowali się do uczestnictwa w konkursie - serdecznie zapraszamy !

Wiceprezes Zarządu Oddziału

Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Pracowników Służby BHP