SZKOLENIE "ODPOWIEDZIALNOŚĆ SŁUŻBY BHP"

Z wielką radością mogliśmy się spotkać na żywo w dniu 8 kwietnia 2022 r. na kolejnym szkoleniu zorganizowanego dla członków naszego Oddziału.

Tematem szkolenia była:

- "Odpowiedzialność służby BHP w kontekście spraw prowadzonych przez Prokuraturę i Policję". Mogliśmy wysłuchać wystąpień Pani Prokurator Grażyny Samczyńskiej - Rogowskiej z Prokuratury Okręgowej w Katowicach oraz Pani Podkomisarz Darii Łosickiej i Pani Podkomisarz Iwony Gały z Komendy Wojewódzikeij Policji w Katowicach. Prezentacje z temetyki szkolenia otrzymają Państwo w korespondencji mailowej.

Ponadto nasza członkini Irena Sulikowska zorganizowała z okazji Świąt Wielkanocnych zbiórkę słodyczy dla dzieci przebywających w jastrzębskim szpitalu. Nasza koleżanka od wielu lat w przebraniu zajączka lub Mikołaja odwiedza chore dzieci przynosząc im słodycze i radość. Dziękujemy wszystkim członkom za aktywne włączenie się do tak szlachetnego celu.

Dotakową atrakcją była możliwość stania się właścicielem ciekawych gadżetów w postaci wyjątkowego kubka, skarpetek, czapeczki lub worka na drobiazgi.

Wiceprezes Zarządu Oddziału

Ogólnoplskiego Stowarzyszenia Pracowników Służby BHP