Szkolenie online "Istota dobrych praktyk w rozwoju kultury bezpieczeństwa”,

W dniu dzisiejszym odbyło się spotkanie online członków OSPS BHP Oddział w Katowicach, połączone ze szkoleniem "Istota dobrych praktyk w rozwoju kultury bezpieczeństwa”,

Szkolenie prowadziła Pani Patrycja Kabiesz – zdobywczyni I miejsca w etapie regionalnym oraz II miejsca w etapie ogólnokrajowym (!!!) konkursu „Służba BHP – najlepszy doradca pracodawcy”. Szkolenie oparte było na dobrych praktykach stosowanych w zakadzie pracy Pani patrycji Kabiesz i spotkało się z dużym zainteresowaniem uczestników szkolenia. Była to również doskonała okazja do "zobaczenia się" po tak długim czasie oraz wymiany doświadczeń i propozycji członków oddziału dotyczących tematyki kolejnych spotkań. Przedstawiciele Zarządu omówili również sprawy organizacyjne stowarzyszenia.

signature_2129524195