TERMINY SPOTKAŃ NA ROK 2023

Podajemy terminy spotkań Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Pracowników Służby BHP Oddziału w Katowicach zaplanowane w 2023 r. Informujemy, że w celu szybkiego dostępu do terminów spotkań należy na stronie głównej wejść w zakładkę "O NAS" następnie w zakładkę "DOŁĄCZ DO NAS" gdzie znajduje się załącznik z terminami spotkań).

TERMINY SPOTKAŃ W 2023 ROKU.

Podajemy terminy spotkań Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Pracowników Służby BHP Oddział Katowice zaplanowane w 2023 roku.

10 luty 2023 r. – Szkolenie z przedstawicielem ZUS: - sporządzanie sprawozdania IWA, odpowiedzi na pytania członków stowarzyszenia dotyczące współpracy z ZUS – em, najczęstsze błędy w dokumentacji powypadkowej.

17 marzec 2023 r. – szkolenie stacjonarne

18 kwiecień 2023 r. – Konferencja – „Zmiany w prawie pracy” organizowana wspólnie z Państwową Inspekcja Pracy OIP w Katowicach.

02 czerwiec 2023 r. – Jubileusz 30 lecia Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Pracowników Służby BHP Oddziału w Katowicach.

22 - 24 wrzesień 2023 r. – szkolenie wyjazdowe

13 październik 2023 r. – Walne zebranie sprawozdawczo - wyborcze.

Prosimy o zaplanowanie sobie na rok 2023 w/wym. terminów w celu uczestnictwa w spotkaniach. Jednocześnie zastrzegamy, że jeśli zajdą nieprzewidziane dzisiaj okoliczności (np. brak w tym dniu dostępu do sali, zajęty termin naszego prelegenta, itp.), to terminy mogą zostać zmienione o czym wcześniej Państwa poinformujemy.

Tematyka szkoleń będzie przedstawiona w terminach późniejszych, jesteśmy otwarci, więc oczekujemy również na ciekawe propozycje z Państwa strony.

Serdecznie zapraszamy !

Wiceprezes Zarządu