Wsparcie służby zdrowia przez OSPSBHP Oddział w Katowicach

Witajcie,   Po ostatnich działaniach naszego oddziału czas najwyższy podzielić się z Państwem informacjami w zakresie podjętej przez nasze stowarzyszenie inicjatywy wsparcia dla służby zdrowia.

Pandemia zapewne mocno dała nam się we znaki, a w szczególności służbie zdrowia, gdzie sami musieli zadbać o środki czystości, środki ochrony indywidualnej jak i środki do dezynfekcji.

Jak mogliśmy pomóc?
Otóż przeprowadziliśmy rozeznanie wśród zaufanych ratowników medycznych, co dało nam jasny obraz w zakresie potrzeb.
Podczas posiedzenia zarządu wspólnie wybraliśmy szpitali, w którym pracują nasi członkowie, tj. Szpital Miejski w Rudzie Śląskiej, gdzie sfinansujemy potrzebne środki.

Reasumując w maju przeznaczyliśmy 1000 zł na zakup potrzebnych środków, które dostarczyliśmy pod wskazany adres.
Radość naszych koleżanek z okazanego wsparcia - bezcenna!
Warto pomagać!

Tymczasem
Życzę wspaniałego tygodnia i bezpiecznej pracy!

Aleksandra Delijewska

Skarbnik